Cart
Loading...
Loading... 17762-002
eConnect Ground Wire Kit
MSRP $37.55
| Height | 1" (25 mm) |
| Width | 1" (25 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Color | Green |
| Ship Width | 3" (8 cm) |
| Ship Length/Depth | 8" (203 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |