Cart
Loading...
Loading... 17762-001
eConnect Tool-less Mounting Hardware Kit; Pack of 2
MSRP $24.13
| Height | 1" (25 mm) |
| Width | 1" (25 mm) |
| Depth | 1" (25 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Color | Black |
| Ship Width | 3" (8 cm) |
| Ship Length/Depth | 8" (203 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |