Cart
Loading...
Loading... 35700-706
Tool-Less Mounting Button Kit; No Bracket; 6 Each
MSRP $80.33
| Height | 1" (25.4 mm) |
| Width | 0.5" (13 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Color | Black |
| Type | Button Kit; No Bracket |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 23" (584 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |
