Cart
Loading...
Loading... UPSBRKT1
Front Rackmount Bracket for 800VA-3000VA UPS; For 2-Post and 4-Post Racks, Black
MSRP $61.49
| Type | Front Rackmount Bracket for 800VA-3000VA UPS |
| Country Of Origin | CN |
| BABA Compliant | No |
| Color | Black |
| Ship Width | 0.25" (1 cm) |
| Ship Length/Depth | 10" (254 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |
