Cart
Loading...
Loading... UPSCASTERBASE1
Tower Conversion Kit with Caster Base for VD5K3P and VD8K3P
MSRP $933.13
| Type | Tower Conversion Kit with Caster Base for VD5K3P and VD8K3P |
| Height | 3.5" (89 mm) |
| Width | 17.2" (437 mm) |
| Depth | 15.1" (384 mm) |
| Country Of Origin | TW |
| BABA Compliant | No |
| Color | Black |
| Ship Width | 17" (43 cm) |
| Ship Length/Depth | 61" (1549 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 32 LB (14.52 kg) |
