Cart
Loading...
Loading... UPSRAILKIT2A
2 Post Rail Kit for UPS; Rated For 125 lb (56 kg); 3"H x 4"W x 20"D (77 mm x 102 mm x 508 mm); Black
MSRP $180.25
| Type | 2-Post Rail Kit for UPS |
| Height | 3" (77 mm) |
| Width | 4" (102 mm) |
| Depth | 20" (508 mm) |
| Country Of Origin | CN |
| BABA Compliant | No |
| Color | Black |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 7 LB (3.18 kg) |
