Cart
Loading...
Loading... UPSRAILKIT4C
4-Post Rack Mount Rail Kit Compatible with VD5K3P and VD8K3P
MSRP $236.51
| Type | 4-Post Rail Kit for VD5K3P and VD8K3P UPS |
| Height | 3.5" (89 mm) |
| Width | 17.2" (437 mm) |
| Depth | 15.1" (384 mm) |
| Country Of Origin | TW |
| BABA Compliant | No |
| Ship Width | 20" (51 cm) |
| Ship Length/Depth | 10" (254 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 10 LB (4.54 kg) |
