Cart
Loading...
Loading... 15028-001
Networked RFID Electronic Lock Kit - For use when not integrated to eConnect PDU - Includes Network Controller Module, Sensor Hub- Access, Front & rear door locks & RFID readers and Door contact sensors
MSRP $2,374.00
| Type | Networked RFID Electronic Lock Kit – For use when not integrated to eConnect PDU |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel |
| BABA Compliant | No |
| Color | Black |
| Ship Width | 3" (76.2 Millimeters) |
| Ship Length/Depth | 9" (229 mm) |
| Ship Height | 12" (304.8 Millimeters) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.4 KG) |
