Cart
Loading...
Loading... 39223-C00
Lock Kit; Single-Point; Electronic; System 1000; Solid Rear Door; Black
MSRP $201.41
| Cabinet Style | For F-Series TeraFrame Gen 3 or GF-Series GlobalFrame Gen 2 |
| Height | 1" (25.4 mm) |
| Width | 1.3" (33 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Color | Black |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 30" (762 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |