Cart
Loading...
Loading... 33492-701
Fixed Accessory Panel Kit; for 6"W (150 mm) Evolution Single-Sided Vertical Cable Manager; Black
MSRP $124.13
| Use With | 6"W (150 mm) Evolution Single-Sided Vertical Cable Manager |
| Color | Black |
| Height | 6" (150 mm) |
| Width | 5.5" (140 mm) |
| Depth | 0.7" (18 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 23" (584 mm) |
| Ship Height | 16" (41 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |
