Cart
Loading...
Loading... 33492-702
Fixed Accessory Panel Kit; for 8"W (200 mm) Evolution Single-Sided Vertical Cable Manager; Black
MSRP $125.03
| Use With | 8"W (200 mm) Evolution Single-Sided Vertical Cable Manager |
| Color | Black |
| Height | 6" (150 mm) |
| Width | 7.5" (191 mm) |
| Depth | 0.7" (18 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 23" (584 mm) |
| Ship Height | 16" (41 cm) |
| Shipping Weight | 4.7 LB (2.13 kg) |
