Cart
Loading...
Loading... 33544-715
Mid-Panel Brush Assembly Kit; Evolution Double-Sided Vertical Cable Manager; 7'H x 15"W (2134 mm x 380 mm); Single Set; Black
MSRP $347.48
| Height | 7" (2134 mm) |
| Width | 15" (381 mm) |
| Type | Brush-Sealed |
| Depth | 4.5" (114 mm) |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 208" (5283 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 16 LB (7.26 kg) |





