Cart
Loading...
Loading... 33544-730
Mid-Panel Grommet Assembly Kit; Evolution Double-Sided Vertical Cable Manager; 9'H x 12"W (2743 mm x 300 mm); Single Set; Black
MSRP $374.03
| Height | 9" (2743 mm) |
| Width | 12" (305 mm) |
| Type | Grommet-Sealed |
| Depth | 4.5" (114 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 269" (6833 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 17 LB (7.71 kg) |





