Cart
Loading...
Loading... 33544-E09
Mid-Panel Brush Assembly Kit; Evolution Double-Sided Vertical Cable Manager; 7'H x 12"W (2134 mm x 300 mm); Single Set; Glacier White
MSRP $347.48
| Height | 7" (2134 mm) |
| Width | 12" (305 mm) |
| Type | Brush-Sealed |
| Depth | 4.5" (114 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Glacier White |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 208" (5283 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 13 LB (5.9 kg) |





