Cart
Loading...
Loading... 33545-727
Mid-Panel Grommet Assembly Kit; Evolution Single-Sided Vertical Cable Manager; 7'H x 12"W (2134 mm x 300 mm); Single Set; Black
MSRP $263.25
| Height | 7" (2134 mm) |
| Width | 12" (305 mm) |
| Type | Grommet-Sealed |
| Depth | 1.7" (43 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 208" (5283 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 12.5 LB (5.67 kg) |





