Cart
Loading...
Loading... 33545-735
Mid-Panel Grommet Assembly Kit; Evolution Single-Sided Vertical Cable Manager; 8'H x 15"W (2438 mm x 380 mm); Single Set; Black
MSRP $339.13
| Height | 8" (2438 mm) |
| Width | 15" (381 mm) |
| Type | Grommet-Sealed |
| Depth | 1.7" (43 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 239" (6071 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 18 LB (8.16 kg) |





