Cart
Loading...
Loading... 11322-112
J-Hook Ceiling Cable Bracket; 12"H (300 mm); Gray
MSRP $15.33
| Height | 12" (304.8 mm) |
| Type | Type B |
| Depth | 3" (76.2 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Color | Gray |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 0.31 LB (0.14 kg) |