Cart
Loading...
Loading... 32605-701
Mid Panel Kit for Motive Double-Sided Vertical Cable Manager; 72''H x 6''W (1829 mm x 150 mm); Black
MSRP $165.92
| Height | 68.8" (1748 mm) |
| Type | For 6"W (150mm) Manager |
| Color | Black |
| Width | 3.8" (97 mm) |
| Depth | 3.2" (81 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 3" (8 cm) |
| Ship Length/Depth | 178" (4521 mm) |
| Ship Height | 2.5" (6 cm) |
| Shipping Weight | 8 LB (3.63 kg) |
