Cart
Loading...
Loading... 32605-711
Mid Panel Kit for Motive Double-Sided Vertical Cable Manager; 96''H x 8''W (2438 mm x 200 mm)); Black
MSRP $229.06
| Height | 92.8" (2357 mm) |
| Type | For 8" W (200mm) Manager |
| Color | Black |
| Width | 5.8" (147 mm) |
| Depth | 3.2" (81 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 239" (6071 mm) |
| Ship Height | 2.5" (6 cm) |
| Shipping Weight | 12 LB (5.44 kg) |
