Cart
Loading...
Loading... 32605-715
Mid Panel Kit for Motive Double-Sided Vertical Cable Manager; 84''H x 10''W (2133 mm x 250 mm); Black
MSRP $242.18
| Height | 80.8" (2052 mm) |
| Type | For 10"W (250mm) Manager |
| Color | Black |
| Width | 7.8" (198 mm) |
| Depth | 3.2" (81 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 208" (5283 mm) |
| Ship Height | 2.5" (6 cm) |
| Shipping Weight | 12 LB (5.44 kg) |
