Cart
Loading...
Loading... 32605-721
Mid Panel Kit for Motive Double-Sided Vertical Cable Manager; 84''H x 12''W (2133 mm x 300 mm); Black
MSRP $263.25
| Height | 80.8" (2052 mm) |
| Type | For 12"W (300mm) Manager |
| Color | Black |
| Width | 9.8" (249 mm) |
| Depth | 3.2" (81 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 208" (5283 mm) |
| Ship Height | 2.5" (6 cm) |
| Shipping Weight | 13 LB (5.9 kg) |
