Cart
Loading...
Loading... 32605-725
Mid Panel Kit for Motive Double-Sided Vertical Cable Manager; 72''H x 15''W (1829 mm x 380 mm); Black
MSRP $266.42
| Height | 68.8" (1748 mm) |
| Type | For 15"W (380mm) Manager |
| Color | Black |
| Width | 12.8" (325 mm) |
| Depth | 3.2" (81 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 178" (4521 mm) |
| Ship Height | 2.5" (6 cm) |
| Shipping Weight | 14 LB (6.35 kg) |
