Cart
Loading...
Loading... 32605-726
Mid Panel Kit for Motive Double-Sided Vertical Cable Manager; 78''H x 15''W (1981 mm x 380 mm); Black
MSRP $278.01
| Height | 74.8" (1900 mm) |
| Type | For 15"W (380mm) Manager |
| Color | Black |
| Width | 12.8" (325 mm) |
| Depth | 3.2" (81 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 193" (4902 mm) |
| Ship Height | 2.5" (6 cm) |
| Shipping Weight | 15 LB (6.8 kg) |
