Cart
Loading...
Loading... 32605-728
Mid Panel Kit for Motive Double-Sided Vertical Cable Manager; 90''H x 15''W (2286 mm x 380 mm); Black
MSRP $325.28
| Height | 86.8" (2205 mm) |
| Type | For 15"W (380mm) Manager |
| Color | Black |
| Width | 12.8" (325 mm) |
| Depth | 3.2" (81 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 224" (5690 mm) |
| Ship Height | 2.5" (6 cm) |
| Shipping Weight | 17 LB (7.71 kg) |
