Cart
Loading...
Loading... 32605-E04
Mid Panel Kit for Motive Double-Sided Vertical Cable Manager; 90''H x 6''W (2286 mm x 150 mm); Glacier White
MSRP $222.84
| Height | 86.8" (2205 mm) |
| Type | For 6"W (150mm) Manager |
| Color | Glacier White |
| Width | 3.8" (97 mm) |
| Depth | 3.2" (81 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 3" (8 cm) |
| Ship Length/Depth | 224" (5690 mm) |
| Ship Height | 2.5" (6 cm) |
| Shipping Weight | 9.5 LB (4.31 kg) |
