Cart
Loading...
Loading... 32605-E08
Mid Panel Kit for Motive Double-Sided Vertical Cable Manager; 78''H x 8''W (1981 mm x 200 mm); Glacier White
MSRP $201.56
| Height | 74.8" (1900 mm) |
| Type | For 8" W (200mm) Manager |
| Color | Glacier White |
| Width | 5.8" (147 mm) |
| Depth | 3.2" (81 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 193" (4902 mm) |
| Ship Height | 2.5" (6 cm) |
| Shipping Weight | 10 LB (4.54 kg) |
