Cart
Loading...
Loading... 32605-E12
Mid Panel Kit for Motive Double-Sided Vertical Cable Manager; 108''H x 8''W (2743 mm x 200 mm) Glacier White
MSRP $306.34
| Height | 104.8" (2662 mm) |
| Type | For 10"W (250mm) Manager |
| Color | Glacier White |
| Width | 5.8" (147 mm) |
| Depth | 3.2" (81 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 269" (6833 mm) |
| Ship Height | 2.5" (6 cm) |
| Shipping Weight | 13.5 LB (6.12 kg) |
