Cart
Loading...
Loading... 32605-E13
Mid Panel Kit for Motive Double-Sided Vertical Cable Manager; 72''H x 10''W (1829 mm x 250 mm); Glacier White
MSRP $245.14
| Height | 68.8" (1748 mm) |
| Type | For 10"W (250mm) Manager |
| Color | Glacier White |
| Width | 7.8" (198 mm) |
| Depth | 3.2" (81 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 178" (4521 mm) |
| Ship Height | 2.5" (6 cm) |
| Shipping Weight | 10.5 LB (4.76 kg) |
