Cart
Loading...
Loading... 32605-E16
Mid Panel Kit for Motive Double-Sided Vertical Cable Manager; 90''H x 10''W (2286 mm x 250 mm); Glacier White
MSRP $299.25
| Height | 86.8" (2205 mm) |
| Type | For 10"W (250mm) Manager |
| Color | Glacier White |
| Width | 7.8" (198 mm) |
| Depth | 3.2" (81 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 224" (5690 mm) |
| Ship Height | 2.5" (6 cm) |
| Shipping Weight | 12.5 LB (5.67 kg) |
