Cart
Loading...
Loading... 32605-E24
Mid Panel Kit for Motive Double-Sided Vertical Cable Manager; 108''H x 12''W (2743 mm x 300 mm); Glacier White
MSRP $411.47
| Height | 104.8" (2662 mm) |
| Type | For 12"W (300mm) Manager |
| Color | Glacier White |
| Width | 9.8" (249 mm) |
| Depth | 3.2" (81 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 269" (6833 mm) |
| Ship Height | 2.5" (6 cm) |
| Shipping Weight | 17 LB (7.71 kg) |
