Cart
Loading...
Loading... 32605-E29
Mid Panel Kit for Motive Double-Sided Vertical Cable Manager; 96''H x 15''W (2438 mm x 380 mm); Glacier White
MSRP $373.06
| Height | 92.8" (2357 mm) |
| Type | For 15"W (380mm) Manager |
| Color | Glacier White |
| Width | 12.8" (325 mm) |
| Depth | 3.2" (81 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 239" (6071 mm) |
| Ship Height | 2.5" (6 cm) |
| Shipping Weight | 18.5 LB (8.39 kg) |
