Cart
Loading...
Loading... 33493-E01
Movable Mid-Section Kit; for 6"W (150 mm) Evolution Double-Sided Vertical Cable Manager; Glacier White
MSRP $201.59
| Use With | 6"W (150 mm) Evolution Double-Sided Vertical Cable Manager |
| Color | Glacier White |
| Height | 7.6" (193.04 mm) |
| Width | 5.5" (140 mm) |
| Depth | 0.8" (20 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 23" (584 mm) |
| Ship Height | 16" (41 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |





