Cart
Loading...
Loading... 33555-E01
PDU Bracket Kit; Evolution Single & Double-Sided Vertical Cable Managers; 6"W (150 mm); Glacier White
MSRP $201.96
| Width | 6" (152 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 67.12" (1704.848 mm) |
| Depth | 0.8" (19 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 94" (2388 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 7 LB (3.18 kg) |



