Cart
Loading...
Loading... 16356-519
Equipment Tie-Down Bracket; 5.25"H (133.35 mm) x 19"W (482.6 mm) x 23"D (584.2 mm); Clear
MSRP $337.55
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Clear |
| Height | 5.25" (133.35 mm) |
| Depth | 23" (584 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |