Cart
Loading...
Loading... 16341-E19
Rack Base Dust Cover; 19"W (482.6 mm); Glacier White
MSRP $158.92
| Color | Glacier White |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 20.4" (519 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Type | Rack Base Dust Cover |
| Ship Width | 22" (56 cm) |
| Ship Length/Depth | 86" (2184 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 6 LB (2.72 kg) |