Cart
Loading...
Loading... 32604-703
Rear Panel Kit for Motive Single-Sided Vertical Cable Manager; 84''H x 6''W (2133 mm x 150 mm); Black
MSRP $180.33
| Height | 81.4" (2068 mm) |
| Type | For 6"W (150mm) Manager |
| Color | Black |
| Width | 5.7" (145 mm) |
| Depth | 1.2" (30 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 208" (5283 mm) |
| Ship Height | 3.75" (10 cm) |
| Shipping Weight | 9 LB (4.08 kg) |
