Cart
Loading...
Loading... 32604-705
Rear Panel Kit for Motive Single-Sided Vertical Cable Manager; 96''H x 6''W (2438 mm x 150 mm); Black
MSRP $216.43
| Height | 93.4" (2372 mm) |
| Type | For 6"W (150mm) Manager |
| Color | Black |
| Width | 5.7" (145 mm) |
| Depth | 1.2" (30 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 239" (6071 mm) |
| Ship Height | 3.75" (10 cm) |
| Shipping Weight | 10 LB (4.54 kg) |
