Cart
Loading...
Loading... 32604-708
Rear Panel Kit for Motive Single-Sided Vertical Cable Manager; 78''H x 8''W (1981 mm x 200 mm); Black
MSRP $183.23
| Height | 75.4" (1915 mm) |
| Type | For 8" W (200mm) Manager |
| Color | Black |
| Width | 7.7" (196 mm) |
| Depth | 1.2" (30 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 193" (4902 mm) |
| Ship Height | 3.75" (10 cm) |
| Shipping Weight | 10 LB (4.54 kg) |
