Cart
Loading...
Loading... 32604-709
Rear Panel Kit for Motive Single-Sided Vertical Cable Manager; 84''H x 8''W (2133 mm x 200 mm); Black
MSRP $190.86
| Height | 81.4" (2068 mm) |
| Type | For 8" W (200mm) Manager |
| Color | Black |
| Width | 7.7" (196 mm) |
| Depth | 1.2" (30 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 208" (5283 mm) |
| Ship Height | 3.75" (10 cm) |
| Shipping Weight | 11 LB (4.99 kg) |
