Cart
Loading...
Loading... 32604-712
Rear Panel Kit for Motive Single-Sided Vertical Cable Manager; 108''H x 8''W (2743 mm x 200 mm) Black
MSRP $278.47
| Height | 105.4" (2677 mm) |
| Type | For 10"W (250mm) Manager |
| Color | Black |
| Width | 7.7" (196 mm) |
| Depth | 1.2" (30 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 269" (6833 mm) |
| Ship Height | 3.75" (10 cm) |
| Shipping Weight | 13 LB (5.9 kg) |
