Cart
Loading...
Loading... 32604-714
Rear Panel Kit for Motive Single-Sided Vertical Cable Manager; 78''H x 10''W (1981 mm x 250 mm); Black
MSRP $232.49
| Height | 75.4" (1915 mm) |
| Type | For 10"W (250mm) Manager |
| Color | Black |
| Width | 9.7" (246 mm) |
| Depth | 1.2" (30 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 193" (4902 mm) |
| Ship Height | 3.75" (10 cm) |
| Shipping Weight | 11 LB (4.99 kg) |
