Cart
Loading...
Loading... 32604-720
Rear Panel Kit for Motive Single-Sided Vertical Cable Manager; 78''H x 12''W (1981 mm x 300 mm); Black
MSRP $252.74
| Height | 75.4" (1915 mm) |
| Type | For 12"W (300mm) Manager |
| Color | Black |
| Width | 11.7" (297 mm) |
| Depth | 1.2" (30 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 193" (4902 mm) |
| Ship Height | 3.75" (10 cm) |
| Shipping Weight | 12.5 LB (5.67 kg) |
