Cart
Loading...
Loading... 32604-724
Rear Panel Kit for Motive Single-Sided Vertical Cable Manager; 108''H x 12''W (2743 mm x 300 mm); Black
MSRP $374.03
| Height | 105.4" (2677 mm) |
| Type | For 12"W (300mm) Manager |
| Color | Black |
| Width | 11.7" (297 mm) |
| Depth | 1.2" (30 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 269" (6833 mm) |
| Ship Height | 3.75" (10 cm) |
| Shipping Weight | 16.5 LB (7.48 kg) |
