Cart
Loading...
Loading... 32604-730
Rear Panel Kit for Motive Single-Sided Vertical Cable Manager; 108''H x 15''W (2743 mm x 380 mm); Black
MSRP $411.47
| Height | 105.4" (2677 mm) |
| Type | For 15"W (380mm) Manager |
| Color | Black |
| Width | 14.7" (373 mm) |
| Depth | 1.2" (30 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 13" (33 cm) |
| Ship Length/Depth | 269" (6833 mm) |
| Ship Height | 3.75" (10 cm) |
| Shipping Weight | 20 LB (9.07 kg) |
