Cart
Loading...
Loading... 32604-E01
Rear Panel Kit for Motive Single-Sided Vertical Cable Manager; 72''H x 6''W (1829 mm x 150 mm); Glacier White
MSRP $182.48
| Height | 69.4" (1763 mm) |
| Type | For 6"W (150mm) Manager |
| Color | Glacier White |
| Width | 5.7" (145 mm) |
| Depth | 1.2" (30 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 178" (4521 mm) |
| Ship Height | 3.75" (10 cm) |
| Shipping Weight | 8 LB (3.63 kg) |
