Cart
Loading...
Loading... 32604-E02
Rear Panel Kit for Motive Single-Sided Vertical Cable Manager; 78''H x 6''W (1981 mm x 150 mm)); Glacier White
MSRP $190.45
| Height | 75.4" (1915 mm) |
| Type | For 6"W (150mm) Manager |
| Color | Glacier White |
| Width | 5.7" (145 mm) |
| Depth | 1.2" (30 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 193" (4902 mm) |
| Ship Height | 3.75" (10 cm) |
| Shipping Weight | 8.5 LB (3.86 kg) |
