Cart
Loading...
Loading... 32604-E07
Rear Panel Kit for Motive Single-Sided Vertical Cable Manager; 72''H x 8''W (1829 mm x 200 mm); Glacier White
MSRP $193.17
| Height | 69.4" (1763 mm) |
| Type | For 8" W (200mm) Manager |
| Color | Glacier White |
| Width | 7.7" (196 mm) |
| Depth | 1.2" (30 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 178" (4521 mm) |
| Ship Height | 3.75" (10 cm) |
| Shipping Weight | 9.5 LB (4.31 kg) |
