Cart
Loading...
Loading... 32604-E17
Rear Panel Kit for Motive Single-Sided Vertical Cable Manager; 96''H x 10''W (2438 mm x 250 mm); Glacier White
MSRP $312.04
| Height | 93.4" (2372 mm) |
| Type | For 10"W (250mm) Manager |
| Color | Glacier White |
| Width | 9.7" (246 mm) |
| Depth | 1.2" (30 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 239" (6071 mm) |
| Ship Height | 3.75" (10 cm) |
| Shipping Weight | 13 LB (5.9 kg) |
