Cart
Loading...
Loading... 32604-E23
Rear Panel Kit for Motive Single-Sided Vertical Cable Manager; 96''H x 12''W (2438 mm x 300 mm); Glacier White
MSRP $339.13
| Height | 93.4" (2372 mm) |
| Type | For 12"W (300mm) Manager |
| Color | Glacier White |
| Width | 11.7" (297 mm) |
| Depth | 1.2" (30 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 239" (6071 mm) |
| Ship Height | 3.75" (10 cm) |
| Shipping Weight | 15 LB (6.8 kg) |
