Cart
Loading...
Loading... 32604-E28
Rear Panel Kit for Motive Single-Sided Vertical Cable Manager; 90''H x 15''W (2286 mm x 380 mm); Glacier White
MSRP $357.82
| Height | 87.4" (2220 mm) |
| Type | For 15"W (380mm) Manager |
| Color | Glacier White |
| Width | 14.7" (373 mm) |
| Depth | 1.2" (30 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 13" (33 cm) |
| Ship Length/Depth | 224" (5690 mm) |
| Ship Height | 3.75" (10 cm) |
| Shipping Weight | 17 LB (7.71 kg) |
